Contact

Voor algemene vragen
info@vwgwalcheren.nl

Opmerkingen over, of suggesties voor deze website
website@vwgwalcheren.nl

De redactie van het Zwelmpje
zwelmpje@vwgwalcheren.nl

Adreswijzigingen of lid worden
administratie@vwgwalcheren.nl

Roofvogelwerkgroep
roofvogels@vwgwalcheren.nl

Uilenwerkgroep
uilen@vwgwalcheren.nl

Vogel- en egelopvang De Mikke
demikke@zeelandnet.nl

Voorzitter, Wouter van Zandbrink
voorzitter@vwgwalcheren.nl

Secretaris, Pim Wolf
secretaris@vwgwalcheren.nl

Penningmeester, Mario Aspeslagh
penningmeester@vwgwalcheren.nl

Onderzoekscoördinator, Gerard Troost
onderzoek@vwgwalcheren.nl

Planologie, Floor Arts
planologie@vwgwalcheren.nl

Stel een vraag...

7 + 15 =